Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw, które rozpoczęły swoją historię w dniach 16-18 marca 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, to odpowiedź na potrzeby branży turystycznej, która od dłuższego czasu zmaga się z różnymi problemami. 

Polska Izba Turystyki we współpracy z Grupą MTP podjęła wyzwanie stworzenia nowej płaszczyzny dla spotkania wszystkich partnerów zaangażowanych w rozwój i promocję podmiotów z sektora szeroko pojętej turystyki.

Naszym celem jest wspólne działanie na rzecz wsparcia turystyki. Dlatego wyszliśmy z inicjatywą stworzenia spotkania branży turystycznej w Polsce, w którym wezmą udział zarówno przedstawiciele krajowego i zagranicznego rynku turystycznego.

Targi są skierowane zarówno do branży turystycznej, jak i szerokiej publiczności. Z jednej strony to poświęcone turystyce konferencje i spotkania, z drugiej bogaty program przygotowany z myślą o miłośnikach podróży. 

Targi ITTF Warsaw powstały we współpracy z najważniejszymi polskimi instytucjami i organizacjami branżowymi, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują m.in. narodowe organizacje turystyczne, kraje, miasta, gminy, regiony, uzdrowiska, biura podróży, hotele, przewoźnicy, samorządy, firmy wspierające turystykę technologicznie.

Mamy nadzieję, że targi ITTF Warsaw staną się szybko jednym z najważniejszych i najbardziej znaczących wydarzeń w swojej dziedzinie w Europie. Jesteśmy przekonani, że współpracując z liderami rynku turystycznego uda nam się przygotować spotkanie, które będzie odpowiadało na bieżące i przyszłe potrzeby tego sektora w Polsce.

ZAPRASZAMY NA DRUGĄ EDYCJĘ ITTF WARSAW 21 - 23 LISTOPADA 2024R.

Szczegóły na stronie https://ittfwarsaw.pl/

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz informacją o ITTF 2023 >>

O ITTF w mediach branżowych

https://turystyka.rp.pl/popularne-trendy/art37795021-piotr-henicz-targi-turystyczne-ittf-nowa-nazwa-stara-tradycja-kultowe-miejsce

https://turystyka.rp.pl/popularne-trendy/art38309931-przedstawiciele-ponad-60-krajow-odwiedzili-targi-turystyczne-ittf-warsaw

https://www.waszaturystyka.pl/pierwsze-ittf-warsaw-udane-jak-na-debiut-w-planach-przeniesienie-terminu-na-listopad/

http://www.wiadomosciturystyczne.pl/aktualnosci/6437,,,,rozpoczely_sie_targi_ittf_warsaw_.html

targi ittf warszawa 2023

Powiązane artykuły

Zostań członkiem PIT

Strona w budowie