Obowiązek informacyjny

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polska Izba Turystyki z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 9/15 lok. 29, 00-626 Warszawa, zwany dalej „PIT”. 

Inspektorem Ochrony Danych (dalej IOD) w PIT jest Marek Pióro, CISA, CISM, CGEIT, CRISC, CDPSE. Z IOD Można kontaktować się z nim  pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane osobowe są przetwarzane w związku z prowadzeniem korespondencji związanej z działalnością operacyjną w celu skontaktowania się z Państwem. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych będzie niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak nawiązanie współpracy, czy udzielanie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski .

Państwa dane nie będą przekazywane innym podmiotom, jak również nie będą przekazane do państw trzecich. Okres przetwarzania danych osobowych wynosi 6 lat od ostatniego kontaktu lub zakończenia współpracy (w przypadku współpracowników).

Mają Państwo prawo do:

  1. żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa
  2. sprostowania danych,
  3. żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
  4. usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania
  5. wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych
  6. przeniesienia Państwa danych osobowych

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych przez PIT, ma Państwa prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. PIT nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe" lub na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiązane artykuły

Zostań członkiem PIT

Strona w budowie

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw