PIT - Polska Izba Turystyki

Kontakt dla mediów

Biuro Wykonawcze PIT

tel. 698 400 088
e-mail: rzecznik@pit.org.pl

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Dla mediów

» Start » Dla mediów

ETI Polska członkiem PIT
26.05.2017

Express Travel International (ETI) czołowy touroperator niemiecki na rynku egipskim, który niedawno otworzył przedstawicielstwo w Warszawie, przystąpił do Polskiej Izby Turystyki.

Nowy członek PIT, ETI Sp. z o.o. to jeden z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich touroperatorów, należący do sieci hotelowej Red Sea Hotels, która dysponuje 22 tysiącami łóżek hotelowych. Są to obiekty zlokalizowane w Port Ghalib, Hurghadzie, Makadi Bay i Sharm el Sheikh, w standardzie 4 i 5 gwiazdek. ETI od 20 lat jest gospodarzem organizowanych do Egiptu wyjazdów. Z jego oferty korzystają setki tysięcy europejskich turystów.

Firma zainaugurowała swoją działalność w Polsce 19 maja podczas uroczystego wieczoru w klubie Mirage w Warszawie. Przy tej okazji prezes PIT Paweł Niewiadomski oficjalnie wręczył Certyfikat PIT dla ETI na ręce dyrektora zarządzającego, Kamila Kuraka. ETI zostało przyjęte do Izby jako członek stowarzyszony, natomiast po roku działalności na polskim rynku spełni warunki konieczne, by otrzymać status członka zwyczajnego PIT.

„Mamy przekonanie, że aktywność ETI na polskim rynku wzbogaci ofertę dla polskich klientów, a członkostwo w PIT będzie satysfakcjonujące i aktywne. Wraz z zarządem ETI Polska pracujemy nad planem bliskiej współpracy z PIT, wierząc że wspólne przedsięwzięcia będą korzystne dla polskiego rynku.” – powiedział prezes PIT Paweł Niewiadomski.

„Cieszymy się, że jesteśmy już oficjalnie członkiem Polskiej Izby Turystyki, najważniejszego samorządu turystycznego w Polsce. Jestem przekonany, że ETI będzie w stanie wnieść wiele dobrego nie tylko do polskiej oferty wyjazdów zagranicznych, ale również będzie aktywnym działaczem na rzecz interesów naszej branży.” – skomentował Kamil Kurak, dyrektor zarządzający ETI.