PIT - Polska Izba Turystyki

Kontakt dla mediów

Biuro Wykonawcze PIT

tel. 698 400 088
e-mail: rzecznik@pit.org.pl

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Media

» Start » Media

Kryształowy Globus 2015 dla AT Wonderlands
30.11.2015

Agencja Turystyczna Wonderlands została wyróżniona nagrodą fair play polskiej turystyki „Kryształowy Globus”. Wspólną nagrodę Polskiej Izby Turystyki oraz MT Targi Polska odebrał podczas otwarcia targów TT Warsaw prezes firmy Bogdan Zwoliński.

Kryształowy Globus jest nagrodą przyznawaną co roku przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi. Jest wyrazem uznania za wysokie standardy działalności biznesowej, za uczciwość i etykę – po prostu za grę fair w turystyce. W tym roku spośród wielu zgłoszeń wybrano trzy nominacje: Daria Tour, Logos Tour oraz Agencję Turystyczną Wonderlands.

Nagrodę przyznano Agencji Turystycznej Wonderlands. Bogdan Zwoliński, prezes firmy, odebrał statuetkę podczas otwarcia targów TT Warsaw. W imieniu PIT nagrodę wręczył wiceprezes PIT Grzegorz Chmielewski i Skarbnik Izby Jolanta Kondys-Sikora.

AT Wonderlands działa na polskim rynku od 1990 roku i jest organizatorem turystyki kwalifikowanej Od początku specjalizuje się w tematycznych obozach dla dzieci i młodzieży. Organizuje głównie wyjazdy survivalowe, militarne, traperskie i sportowe, promuje aktywny wypoczynek, wiedzę o technikach przetrwania, o przyrodzie, a także o kulturze i atrakcjach różnych regionów Polski. Firma zatrudnia wyłącznie wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem, a cały zespół Wonderlands wyróżnia wyjątkowa pasja, zaangażowanie i radość z wykonywanej pracy.