PIT - Polska Izba Turystyki

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Wspierajmy się!

» Start » Wspierajmy się!

Tarcza 3.0 - zmiany w ZUS i podatkach. Na co bezpiecznie można wydatkować otrzymaną pomoc? Czy będzie opodatkowana?
21.05.2020

Zapraszamy na kolejny wideoczat Polskiej Izby Turystyki poświęcony zastosowaniu w praktyce rozwiązań Tarczy 3.0. 
PONIEDZIAŁEK, 25 MAJA, godz. 15:00 
Webinar poprowadzą dwie Panie: mec. Anna Stokłosa, ekspert ds. prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych p. Justyna Zając-Wysocka radca prawny, doradca podatkowy Polskiej Izby Turystyki

TEMATAMI SPOTKANIA BĘDĄ:

Tarcza 3.0. Zmiany w zwolnieniu ZUS, mikropożyczce, dofinansowaniach, zasiłku opiekuńczym oraz prawie pracy

Tarcza 3.0. Zmiany w podatkach i kontrolach. Na co bezpiecznie wydatkować otrzymaną pomoc? Czy pomoc będzie opodatkowana?

JAK AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ W WIDEOCZACIE? NOWE ZASADY!!!

W wideoczacie można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie umieszczony na zamkniętej grupie PIT na Facebooku na pół godziny przed rozpoczęciem webinaru (g.14:30). Grupa nosi nazwę: Polska Izba Turystyki - Członkowie (Właściciele i Pracownicy) https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ Większość z Państwa jest już członkami tej grupy. Nowe osoby mogą dołączyć do tej grupy po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia - prośby o dołączenie (poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz do grupy) i zaakceptowaniu go przez administratora. Warto to zrobić wcześniej, nie w ostatniej chwili przed wideoczatem.

Transmisja na żywo webinaru dostępna będzie także na Facebooku na ww grupie bez konieczności logowania się do aplikacji ZOOM. Jednak oglądanie go na Facebooku nie pozwala na bezpośredni udział.

ZACHĘCAMY DO ZADAWANIA PYTAŃ!!!

- Mec. Anna Stokłosa oraz p.Justyna Zając-Wysocka będą odpowiadać w pierwszej kolejności na pytania zadane drogą mailową na adres wideoczat7@pit.org.pl (czekamy na nie do piątku do godz.16.00).

- W drugiej kolejności odpowiedzą na pytania zadawane przez aktywnych uczestników webinaru na ZOOM-ie. Zależy to oczywiście od możliwości czasowych i liczby przesłanych pytań.

Poniżej kilka technicznych wskazówek:

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. g.14:30 (wyłączenie kamery i mikrofonu) oraz pełną gotowość ok. godz. 14.50 Spotkanie będzie moderować Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki

Serdecznie zapraszamy