PIT - Polska Izba Turystyki

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Nagrody

» Start » Nagrody

Weekend dla Mieszczucha 2007

„Promenada” nad Zalewem Zegrzyńskim najlepsza na weekend

      W czasie tegorocznych Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2007 wręczono po raz czwarty nagrodę za najlepszą propozycję weekendową zgłoszoną na konkurs ogłoszony przez Polską Izbę Turystyki i MTPolska „Weekend dla Mieszczucha”. Tym razem komisja konkursowa postanowiła przyznać Nagrodę PUHIT Sp. z o.o. – START hotel za ofertę weekendową w Centrum Konferencyjno Rekreacyjnym Promenada w Białobrzegach. Ośrodek położony nad Zalewem Zegrzyńskim jest idealną weekendową bazą wypadową dla osób zamieszkujących aglomerację warszawską. 
Atutem Centrum jest położenie nad malowniczym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego z dostępem do własnej, piaszczystej plaży z malowniczym molo oraz rozległym parkingiem.
      Oferta PROMENADY wyróżnia się spośród wszystkich nadesłanych ofert dobrą ceną i szerokim wachlarzem propozycji spędzenia wolnego czasu: oświetlone boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, korty tenisowe, rowery wodne, kajaki, rowery turystyczne, jazda konna. Na szczególną uwagę zasługuje nowo otwarty Country Saloon z uliczką westernową oraz jedyny w Europie Gród Wikingów zwany również Warownią Jomsborg, gdzie co roku odbywa się Międzynarodowy Festiwal Historyczny.
      ’’Mając na uwadze oczekiwania naszych Gości przygotowaliśmy dla Państwa komfortową bazę noclegową, piaszczystą plażą, stylową restaurację z Whisky Barem i Show Cooking Grillem oraz różnorodność form aktywnego wypoczynku’’- powiedział Dyrektor CKR Promenada Piotr Nowogórski odbierając nagrodę .