PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Aktualności z branży

» Start » Aktualności » Aktualności z branży

Jubileusz HOLIDAY TRAVEL
27.03.2007

W dniu 23 marca biuro podróży Holiday Travel - członek Polskiej Izby Turystyki, zaprosiło swoich przyjaciół, wspólpracowników i kontrahentów na podsumowanie 15 letniej działalności biura. Nie zabrakło życzeń i gratulacji, a także dyplomów uznania i listów intencyjnych, które przekazali na ręce obecnego prezesa Holiday Travel Ryszarda Centarskiego m.in. : prezes POT Wojciech Kodłubański, Prezes PIT – Jan Korsak, Prezes WIT – Andrzej Szymański, Prezes SIGNAL IDUNA – Alojzy Choda.

W swoim powitaniu Ryszard Cetnarski podkreślił zasługi swoich poprzedników oraz docenił kilkunastoosobowy zespół pracowników, który przez 15 lat wyrobił na rynku polskim nie tylko swoją markę, ale jest postrzegany jako gwarancja solidności i niekonwencjonalnych rozwiązań, dzięki którym stałych klientów przybywa z roku na rok. Oferta „szyta na miarę „ i sprawnie działający zgrany zespół władający kilkoma językami obcymi, usatysfakcjonowany swoją pracą i traktujący ją jako pasję , to składa się na sukces firmy – podkreślił w swoim wystąpieniu Cetnarski. Biuro od kilku lat posiada licencję organizatora kongresów i organizatora polowań w kraju i zagranicą. Misją firmy jest tworzenie bogatej oferty turystycznej dystrybuowanej w oparciu o współczesne, nowoczesne środki techniczne. Siłą firma jest też fakt, iż działa w oparciu o silne powiązania z mocnymi i solidnymi partnerami zagranicznymi i sprawdzonymi partnerami w Polsce. Holiday Travel posiada własną ofertą wyspecjalizowaną na kraje europejskie, głównie śródziemnomorskie. Wiodącym krajem w ofercie biura są Włochy, a wynika to nie tylko z pasji samego prezesa, wieloletniego dyrektora POIT w Rzymie, oraz placówek ORBIS-u we Włoszech, ale też pracowników władających językiem Petrarki i doskonale znających Italię. Mocną strona Holiday Travel jest turystyka przyjazdowa. Klientami biura są turyści z tak egzotycznych krajów jak: Indie, Chiny, Japonia. Biuro proponuje kilkanaście wariantów zwiedzania Polski, a wśród jest liderem „szlaków kulinarnych” umożliwiających poznanie kraju, lokalnych produktów i tradycji polskich. I cieszących się coraz większym zainteresowaniem cudzoziemców.

Ważne miejsce w propozycji biura zajmuje turystyka biznesowa, programy integracyjne podróże motywacyjne oraz incentive. Business & Holiday Travel jest doświadczonym organizatorem turystyki biznesowej w Polsce. Wyprzedza wszystkie życzenia klienta, kreuje programy dostosowane do budżetu i co ważne zapewnia najwyższy możliwy poziom profesjonalizmu gwarantując pełne zaspokojenie oczekiwań klientów.
Ciekawa ofertą Firmy jest też cykl „pełny luz” proponujący programy „100% adrenaliny”, wypady ekstremalne typu „pustynna burza”, czy regaty firmowe.
W czasie wieczoru królowała kuchnia włoska. Doceniono najlepszych kontrahentów, a wśród zaproszonych gości rozlosowano weekendy w Wenecji.