PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Międzynarodowy projekt B2B Online Workshop Ukraine-Poland
09.03.2021

Szanowni Państwo,

Polska Izba Turystyki, VISIT Ukraine, Kyiv Tourism Association, Guides Guild serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowym projekcie B2B Online Workshop Ukraine-Poland.

Głównym celem projektu, który będzie wspierany przez ukraińską Państwową Agencję Rozwoju Turystyki jest przedstawienie polskim touroperatorom oraz agentom turystycznym najciekawszych miejsc turystycznych Centralnej, Zachodniej i Południowej Ukrainy, w celu promocji i popularyzacji wspomnianych regionów.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy odbędą się trzy konferencje online w ZOOM, podczas których przedstawiciele polskich touroperatorów oraz agenci turystyczni będą mieli możliwość poznać swoich ukraińskich odpowiedników, porozmawiać bezpośrednio z ich przedstawicielami, wymienić się doświadczeniami, omówić możliwe partnerstwo i dowiedzieć się więcej o atrakcyjności wymienionych regionów turystycznych Ukrainy, o wycieczkach, miejscach zakwaterowania, wypoczynku, a także wyżywienia.

Pierwsze spotkanie dotyczące turystyki w Centralnej Ukrainie odbędzie się 16 marca o godzinie 10:00. Jednym z prelegentów będzie przedstawiciel Association of Chornobyl Tour Operators, który przedstawi praktyczne informacje dotyczące rezerwacji biletów oraz warunki zwiedzania czarnobylskiej strefy wykluczenia przez polskich turystów. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim oraz rosyjskim.

Moderatorem spotkania z polskiej strony będzie Borys Tynka - członek Stowarzyszenia Przewodników Ukraińskich, certyfikowany przewodnik po Odessie. Zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@turystykawsieci.com.pl lub telefoniczny pod numerami telefonów 122551779 oraz 512056550.