PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Webinar - wsparcie finansowe dla branży turystycznej dostępne przez Agencję Rozwoju Przemysłu
27.07.2020

28 lipca 2020 o godz. 13.00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Tematem spotkania będą instrumenty finansowe dostępne poprzez ARP w ramach wsparcia Tarczy Antykryzysowej dla branży turystycznej. Wśród wielu produktów znajdują się m.in.: pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym, pożyczka obrotowa finansująca wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP, leasing operacyjny z karencją w spłacie i ponadnormatywnym okresem spłaty.

Uczestnicy:

Profesor Konrad Trzonkowski Dyrektor Zarządzający ARP

Wojciech Miedziński Prezes Zarządu ARP Leasing

Dariusz Wojtal Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki, moderator

JAK AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ W WIDEOCZACIE?

W wideoczacie można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM po zalogowaniu się przez link aktywacyjny. Zgłoszenie chęci bezpośredniego udziału w spotkaniu prosimy przysłać na adres rzecznik@pit.org.pl a link prześlemy na wskazany adres.

MOŻNA OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ NA ŻYWO NA FACEBOOKU!!! Zapraszamy na https://www.facebook.com/PIT.PolskaIzbaTurystyki oraz na zamkniętą grupę Polska Izba Turystyki - Członkowie (Właściciele i Pracownicy) https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ Nowe osoby mogą dołączyć do tej grupy https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia - prośby o dołączenie (poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz do grupy) i zaakceptowaniu go przez administratora. Warto to zrobić wcześniej, nie w ostatniej chwili przed wideoczatem. Pytania dotyczące ww tematu prosimy kierować na adres rzecznik@pit.org.pl

Poniżej kilka technicznych wskazówek:

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. g.12:50 (wyłączenie kamery i mikrofonu)