PIT - Polska Izba Turystyki

Dla członków PIT

Login:

Hasło:
 

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Lista członków

» Start » Lista członków » Belvilla Domy Wakacyjne
Nazwa: Belvilla Domy Wakacyjne
Rok założenia: 1980
Adres: Oude Stadsgracht 1
5611 DD Eindhoven, Holandia
Województwo: nie dotyczy
Oddział PIT: BW PIT
Forma:
Telefon: (+48) 22 398 80 48
Fax: (+31) 040 212 26 16
WWW: www.belvilla.pl
www.belvilla.com
E-mail: info@belvilla.pl
wynajem@belvilla.pl
Gadu-Gadu: ---
Skype: ---

 • Baza noclegowa
  • Typ obiektu
   • pensjonaty, kwatery prywatne,
   • obiekty agroturystyczne,
   • inne,
Grupa @Leisure to jeden z najważniejszych graczy na rynku europejskim oraz lider w krajach Beneluksu w dziedzinie najmu domów letniskowych. Poprzez swoje spółki @Leisure wynajmuje ponad 20.000 domów wakacyjnych w 20 krajach europejskich. Zaczynaliśmy, jako bezpośredni sprzedawca zajmujący się wynajmowaniem domów wypoczynkowych przez Internet i telefon. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do urlopowiczów w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Polski, Hiszpanii i we Włoszech.

Belvilla została założona w latach osiemdziesiątych i jest aktywna głównie w Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce, Hiszpanii i we Włoszech. W Holandii Belvilla jest liderem na rynku internetowego wynajmu domków letniskowych. Firma zapewnia zakwaterowania podczas zimowych i letnich wakacji w dwudziestu krajach europejskich. Na rynku polskim jesteśmy obecni od połowy 2008 roku poprzez naszą stronę internetową Belvilla.pl.

Belvilla jest zrzeszona w Holenderskiej Organizacji Zakupów Domowych (Nederlandse Thuiswinkel Organisatie), Funduszu Gwarancji Kompensacji Rezerwacji Turystycznych (Stichting Garantiefonds Reizen, SGR), Funduszu Klęsk/Katastrof (Calamiteitenfonds) i Holenderskiego Zrzeszenia Agencji Turystycznych (ANVR). W Niemczech Belvilla należy do VIR (Verband Internet Reisevertrieb e.V.), a niemiecka strona belvilla.de otrzymała certyfikat jakości TÜV. Belvilla ma swoją siedzibę główną w Eindhoven (Holandia).