PIT - Polska Izba Turystyki

Dla członków PIT

Login:

Hasło:
 

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Lista członków

» Start » Lista członków » Konsorcjum Polskich Biur Podróży - TRADE & TRAVEL COMPANY Sp. z o.o.
Nazwa: Konsorcjum Polskich Biur Podróży - TRADE & TRAVEL COMPANY Sp. z o.o.
Rok założenia:
Adres: ul. Piotrkowska 92
90-103 Łódź
Województwo: Łódzkie
Oddział PIT: O/Łódzki
Forma:
Telefon: 42 630 48 66
Fax: 42 630 48 68
WWW: http://www.twojepodroze.com.pl
E-mail: biuro@konsorcjum.com.pl
Gadu-Gadu: ---
Skype: ---

  Jesteśmy tour-operatorem, posiadamy jedną z pierwszych Koncesji Organizatora Turystyki o numerze 6.

  Jesteśmy bezpieczni. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową firmy Signal Iduna. Od początku istnienia Polskiej Izby Turystyki jesteśmy jej członkiem.

  Działamy od 1988 roku. Zaczynaliśmy w czasach, kiedy nie było dobrodziejstw Internetu (choć niektórym już trudno w to uwierzyć), a pomyślne wysłanie faksu do któregoś z krajów Afryki było niemal cudem. Doświadczenie zdobyte w tamtych latach doskonale sprawdza się przy nowoczesnych technologiach. Rozpoczęliśmy od wówczas bardzo egzotycznej Tunezji i swojskiej Ziemi Kłodzkiej, obecnie mamy setki ofert wypoczynku i zwiedzania na wszystkich kontynentach. Oprócz doświadczonych pracowników stawiamy również na młodą energiczną kadrę, gwarantującą pełen profesjonalizm usług.

  Jesteśmy docenieni.
  Uwieńczeniem naszej działalności było w 2007 r. otrzymanie nagrody Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "TERAZ POLSKA" w kategorii usług. Wcześniej przyznawano nam wiele nagród i wyróżnień - między innymi prestiżowe nagrody Polskiej Izby Turystyki GLOBUSY za najlepszy produkt wyjazdowy i przyjazdowy oraz liczne wyróżnienia w postaci srebrnej, trzykrotnie złotej i w 2002 roku platynowej MALWY przyznawanej przez Konsumentów.

  W 1998 to nas wybrała Polska Izba Turystyki do zorganizowania IX Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Turystyki w Tunezji. W 2000 roku obsługiwaliśmy realizację filmu "Quo Vadis".