PIT - Polska Izba Turystyki

Dla członków PIT

Login:

Hasło:
 

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Lista członków

» Start » Lista członków » Sport Events Agencja Górska
Nazwa: Sport Events Agencja Górska
Rok założenia: 2008
Adres: ul. Piotra Skargi 2
34-300 Żywiec
Województwo: Śląskie
Oddział PIT: O/Śląski
Forma:
Telefon: +48 575-520-668, +48 691-954-467
Fax: ---
WWW: www.sport-events.pl
www.gorydlakazdego.pl
E-mail: biuro@sport-events.pl
Gadu-Gadu: ---
Skype: ---

  Szanowni Państwo, Drodzy Klienci

  Jako Sport Events jesteśmy z Wami już ponad dekadę (oznacza to, że jesteśmy jednymi z „trekkingowych dinozaurów” na polskim rynku), chociaż swoją piękną przygodę z aktywną popularyzacją alternatywnych form turystyki rozpoczęliśmy już dużo, dużo wcześniej. Kiedy dokładnie? Hmm... tego nie pamiętają nawet najstarsi górale:)

  Są wśród Nas doświadczeni himalaiści, zdobywcy najtrudniejszych szczytów pod każdą szerokością geograficzną, przewodnicy alpejscy, tatrzańscy, beskidzcy, instruktorzy narciarstwa, nordic-walkingu, ratownicy GOPR i TOPR, miłośnicy aktywnego i zdrowego stylu życia odmienianego przez wszystkie przypadki, świetni gawędziarze, ludzie szczerze kochający swoją pracę i jednocześnie pasję.

  PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE
  Przez te wszystkie lata zorganizowaliśmy setki trekkingów w najcudowniejszych, europejskich, górskich zakątkach. Poznaliśmy tysiące wspaniałych osób, z którymi wspólnie pokonaliśmy dziesiątki kilometrów rozmawiając i przeżywając niejedną przygodę:) Ludzie do Nas wracają, wielu Naszych klientów to Nasi prawdziwi przyjaciele, wyjeżdżający z nami regularnie.

  MIŁOŚĆ DO GÓR
  Nawet jeżeli nie pracujemy, to i tak myślimy o pracy. Pracoholizm? Nie, to miłość. Kochamy góry, możemy z nich nie schodzić i opowiadać o nich godzinami. Czujemy się w nich jak w domu, znamy je doskonale, dlatego też wiemy, jak ważna jest:

  Odetchnij Pięknem Gór!
  Do zobaczenia na Szlakach!