PIT - Polska Izba Turystyki

Dla członków PIT

Login:

Hasło:
 

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Lista członków

» Start » Lista członków » Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Nazwa: Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Rok założenia: 1995
Adres: ul. Gwiaździsta 62
53-413 Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Oddział PIT: O/Dolnośląski
Forma:
Telefon: (71) 36 92 700
Fax: (71) 36 92 707
WWW: www.tueuropa.pl
E-mail: janusz.molus@tueuropa.pl
Gadu-Gadu: ---
Skype: ---

 • Firmy ubezpieczeniowe
  • Ubezpieczenia NNW
   • indywidualne,
   • grupowe,
  • Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
  • Ubezpieczenia narciarskie,
  • Gwarancje Ubezpieczeniowe,
Grupę Ubezpieczeniową Europa tworzą TU Europa S.A., TU na Życie Europa S.A., a od 2012 r. także Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. oraz spółki EUROPA.UA działające na Ukrainie.
Od 25 lat kreujemy nowatorskie produkty dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Większościowymi Akcjonariuszami TU Europa S.A. od 2012 r. są Talanx International AG będący cześcią Talanx AG - pozostającego w ścisłej czołówce firm ubezpieczeniowych w Niemczech, i Meiji Yasuda Life Insurance, (jeden z największych ubezpieczycieli na świecie). Z powodzeniem tworzymy i wprowadzamy na rynek autorskie strategie inwestycyjne.
Udzielamy gwarancji ubezpieczeniowych największym touroperatorom w Polsce i znajdujemy się w czołówce rynku ubezpieczeń turystycznych, które dystrybuujemy w rozbudowanej sieci biur podróży.
Szybko reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku i dynamicznie dostosowujemy do nich sposoby działania. Chcemy być ważnym dla branży turystycznej partnerem. Przygotowaliśmy nowe produkty ubezpieczeniowe, dostosowane do potrzeb klientów, stworzone dzięki wnikliwej analizie oraz pracy specjalistów, od lat związanych z tym sektorem aktywności. Dostosowaliśmy ubezpieczenia do dynamicznie zmieniających się warunków prowadzenia działalności w branży turystycznej. Siłę Europy stanowi kompleksowa oferta naszych produktów i szybkość ich wdrożenia, połączona z szeroką dostępnością w tysiącach placówek w Polsce.
Zapraszamy do współpracy.