PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Podlaski

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Podlaski

II Edycja Forum Polsko-Białoruskiego
15.04.2009

      Polska Organizacja Turystyczna zaprasza w dniach 26 – 29 kwietnia 2009 r. na drugą edycję forum polsko-białoruskiego, które odbędzie się z udziałem przedstawicieli branży turystycznej z Białorusi i Polski w Krakowie.
Celem workshopu jest włączenie polskich ofert turystycznych do katalogów białoruskich biur podróży.

      Tegoroczna edycja Forum poświęcona jest promocji atrakcji turystycznych Małopolski. Z tego względu partnerami tegorocznej edycji są Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Krynicka Organizacja Turystyczna.

      W trakcie pobytu w Krakowie planowane są dwustronne rozmowy handlowe w formie workshopu, które umożliwią polskiej branży turystycznej prezentację oferty przyjazdowej.

      Akwizycją touroperatorów z rynku białoruskiego zajmuje się POT. Chcemy zaprosić głównie touroperatorów, którzy prowadzą lub zainteresowani są sprzedażą ofert dotyczących Europy Centralnej i rozważają wprowadzenie ofert z Polski.

      Szacujemy, iż w Forum weźmie udział ok. 30 touroperatorów z Białorusi. Formuła workshopu przewiduje 15-minutowe rozmowy handlowe. Stroną „aktywną” będą biura z Białorusi, natomiast biura polskie otrzymają do swojej dyspozycji oznakowane stoliki. Nie przewiduje się rozmów wg ustalonego wcześniej grafiku.

      Workshop odbędzie się 27 kwietnia w hotelu Monopol w Krakowie (ul. Św. Gertrudy 6), w godz. 11.00 – 14.00. Spotkanie będzie poprzedzone prezentacją multimedialną atrakcji turystycznych Małopolski.

Udział w warsztatach w dniu 27 kwietnia br jest bezpłatny.

      W miarę możliwości prosimy o wydelegowanie po jednym przedstawicielu z firmy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie załączonego arkusza zgłoszeniowego i odesłanie go do dnia 20 kwietnia 2009 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Serdecznie zapraszamy do udziału.