PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Targi caravaningowe Camper & Caravan Show, VI edycja, 23-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo
08.10.2020

Dwa wydarzenia targowe dla fascynatów aktywnego wypoczynku w jednym terminie w PTAK Warsaw Expo!

Wszystko o caravaningu na Camper & Caravan Show 2020 oraz Warszawski Salon Jachtowy - jedyne wydarzenie dla branży jachtowej i sportów wodnych w 2020 roku.

W imieniu PTAK Warsaw Expo zapraszamy na największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi caravaningowe, podczas których przez trzy dni wydarzenia wystawcy prezentować będą bogatą ofertę sprzętu caravaningowego, nowości rynkowe i zaawansowane rozwiązania dla tych, którzy od caravaningu oczekują luksusu.

Targi odbędą się w jednym terminie wraz z Warszawskim Salonem Jachtowym! Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz sportów wodnych dla profesjonalistów i pasjonatów. Podczas trzech dni wydarzenia, w formie kompleksowego przeglądu rynku, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.

W dniu branżowym Camper&Caravan Show 23.10.2020 r. bezpłatna wejściówka po uprzedniej rejestracji!

campercaravanshow.com/ 

warszawskisalonjachtowy.pl/